Teatr Oczami Brata w bibliotece

W piątkowy wieczór, w sali kinowej Wielickiej Mediateki odbył się niezwykły spektakl teatralny pt. "I, że Cię nie opuszczę" w wykonaniu Teatru Oczami Brata z Częstochowy. To wyjątkowe wydarzenie odbyło się w ramach wymiany teatralnej, która dowodzi, że sztuka łączy ludzi i otwiera się na różnorodność.

Teatr Oczami Brata to unikalny zespół składający się z utalentowanych aktorów z niepełnosprawnością, którzy poprzez sztukę przekraczają wszelkie bariery i ukazują, jak potężnym narzędziem może być teatr w wyrażaniu emocji, relacji i głębokich prawd o życiu. Spektakl "I, że Cię nie opuszczę" to wzruszająca historia o codziennych uczuciach i o tym, jak ważne jest wsparcie, zarówno w trudnych chwilach, jak i w momentach szczęścia. Sztuka poruszyła widzów swoją autentycznością i wrażliwością oraz interpretacją, której nie powstydziłby się żaden profesjonalny teatr.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym poruszającym wydarzeniu, a także twórcom za ich niezwykłe zaangażowanie i wiarę w siłę sztuki. Mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej teatralnej współpracy, która wzbogaca zarówno aktorów, jak i publiczność.

Autor: Magdalena Magryta-Nowak