Dzień Misia w Krzyszkowicach

W ubiegłym tygodniu w bibliotece świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji bibliotekę odwiedziła klasa 2a ze Szkoły Podstawowej nr 4. Podczas lekcji bibliotecznej dzieci poznały historię prawdziwego misiowego bohatera słuchając fragmentów książki Łukasza Wierzbickiego „Dziadek i Niedźwiadek”.

12 grudnia biblioteka nieczynna

Informujemy wszystkich czytelników, że w dniu 12 grudnia biblioteka główna i jej filie będą nieczynne z powodu wyjazdu pracowników na szkolenie. Przypominamy o możliwości zwrotu książek za pomocą wrzutni. Za utrudnienia przepraszamy, ale pamiętajcie, że szkolimy się i podnosimy swoje kompetencje dla Was!