Kosmiczne wakacje w Bibliotece Młodych

Lipiec dobiega końca, a wraz z nim cykl warsztatów w Bibliotece Młodych w Wieliczce. W tym roku najmłodsi czytelnicy bardzo chętnie korzystali z wakacyjnych propozycji spędzenia wolnego czasu przygotowanych przez naszą Bibliotekę. W lipcu było to 8 spotkań-warsztatów na temat kosmosu, które prowadziła Pani Natalia Maj z Kids Science Lab.

Potęga świętości – spotkanie wokół książki

24 lipca, w dniu wspomnienia św. Kingi, 25 lat po ogłoszeniu jej świętą, w sali kinowej Wielickiej Mediateki, wielicka biblioteka, Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Starosta Wielicki oraz Prezes Kopalni Soli Wieliczka byli gospodarzami spotkania z Piotrem Stefaniakiem, autorem najnowszej publikacji Wydawnictwa Avalon pt. Potęga świętości. Cztery święte córki króla Beli IV : Kinga, Konstancja, Małgorzata i Jolenta.

Wakacyjny czas

Za nami kolejny tydzień spotkań wakacyjnych w bibliotece w Koźmicach Wielkich. Stała gromadka dzieci spotykała się, by razem spędzić czas.