Kosmiczne wakacje w Bibliotece Młodych

Lipiec dobiega końca, a wraz z nim cykl warsztatów w Bibliotece Młodych w Wieliczce. W tym roku najmłodsi czytelnicy bardzo chętnie korzystali z wakacyjnych propozycji spędzenia wolnego czasu przygotowanych przez naszą Bibliotekę. W lipcu było to 8 spotkań-warsztatów na temat kosmosu, które prowadziła Pani Natalia Maj z Kids Science Lab.

Chwilo trwaj - sierpień w Beemce

Warsztatowy lipiec dobiega końca… Cieszymy się że byliście razem z nami. Było kooosmicznie i kreatywnie. My nadal pozostajemy w wakacyjnym klimacie. Urok ciepłych i słonecznych dni nastraja optymistycznie i radośnie, a Beemka czeka na Was. Odwiedzajcie, przybywajcie… Przygotowaliśmy jeszcze trochę atrakcji i niespodzianek.

Storytelling w Sztuce Nowych Mediów

17 czerwca 2024 roku - w Mediatece - odbyły się warsztaty storytellingowe, zrealizowane w ramach projektu "Sztuka Mediów dla Wszystkich". Projekt - goszczący w murach Mediateki - Biblioteki Miejskiej w Wieliczce - jest wspólną inicjatywą Fundacji Czas Dzieci oraz artystów z krakowskiej Intermediateki.

Ale kosmos!

Kosmos nadal jest pełen tajemnic i niezbadanych rzeczy, ale to, co wiemy, chcemy przekazać dzieciakom. Jeśli Twoje dziecko interesuje się kosmosem i jego tajemnice może zgłębiać godzinami - serdecznie zapraszamy do Biblioteki Młodych na warsztaty wakacyjne.