Ale kosmos!

Kosmos nadal jest pełen tajemnic i niezbadanych rzeczy, ale to, co wiemy, chcemy przekazać dzieciakom. Jeśli Twoje dziecko interesuje się kosmosem i jego tajemnice może zgłębiać godzinami - serdecznie zapraszamy do Biblioteki Młodych na warsztaty wakacyjne.

Dzień Dziecka w Beemce – było kosmicznie!

Najbardziej radosny dzień w roku!!! Dzień Dziecka!!! To święto, które cieszy nie tylko dzieciaki, ale i dorosłych. Z ogromną przyjemnością co roku przygotowujemy dla najmłodszych moc atrakcji, tym razem świętowaliśmy w nowej przestrzeni, w Bibliotece Młodych.

Witajcie w naszej bajce! – oferta czytelniczo – edukacyjna dla szkół i przedszkoli

Biblioteka Młodych - nowa przestrzeń biblioteczna dla dzieci i młodzieży funkcjonuje już od ponad miesiąca. Miejsce to cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a sama przestrzeń oferuje sporo atrakcji: Dolina Kreatywnego Malucha, Enklawa Graczy oraz Przełęcz Ciekawych Świata. Każdy znajdzie coś dla siebie. Biblioteka Młodych serdecznie zaprasza do współpracy przedszkola i szkoły podstawowe Miasta i Gminy Wieliczka. Czekamy na wszystkich miłośników książek, wiedzy, rozrywki i dobrej zabawy.