NaOpak

Kolejne spotkanie dyskusyjnego klubu książek w filii w Śledziejowicach za nami!

Przerwa na czytanie

Filia biblioteczna w Śledziejowicach włączyła się do akcji szerzenia czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży organizowanej w Szkole Podstawowej w Śledziejowicach w ramach projektu „Przerwa na czytanie”

NaOpak

Mamy za sobą kolejne spotkanie dyskusyjnego klubu książek w filii w Śledziejowicach

Jesienna ramówka filii w Śledziejowicach

Co dobre szybko się kończy... Lipiec, sierpień to czas odpoczynku dla każdego. Odpoczynku od szkoły, od pracy od codzienności. Przez cały rok czekamy na te upragnione miesiące żeby się zresetować, poświęcić czas dzieciom, rodzinie, przyjaciołom, żeby spełniać swoje marzenia, zregenerować siły, poszukać inspiracji. Wakacje dla niektórych z nas to okres na nadrobienie zaległych lektur, sięgnięcie po nowości czytelnicze i zrobienie listy książek do przeczytania, obejrzenie filmów na których premierę zabrakło nam czasu, pójście na koncert czy do teatru. W codziennym wirze pracy i obowiązków nie zawsze mamy na to czas.