„Zabierz mnie do domu” – akcja bookcrossingowa w Wieliczce

Z okazji miesiąca „uwalniania książek” Mediateka - Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza do udziału w akcji „Zabierz mnie do domu!”
W dniach 10-15 czerwca w pięciu punktach zlokalizowanych w centrum Wieliczki znajdziecie górę książek, które chcemy wam podarować!
Każdego dnia tygodnia książki będą pojawiać się w innym miejscu w Wieliczce:
Poniedziałek 10.06 - Kwiaciarnia Zielony Domek  (Ks. Zygmunta Goliana 2, Wieliczka)
Wtorek 11.06 – Cafeteria Espresso (Stanisława Moniuszki 3, 32-020 Wieliczka)
Środę 12.06 – Kataluna Salon fryzjersko-kosmetyczny (Rynek Górny 4, Wieliczka)
Czwartek 13.06 – Beza Love (Słowackiego 15, Wieliczka)
Piątek 14.06 – Mydlarnia u Franciszka  (Władysława Sikorskiego 2, Wieliczka)
Sobotę 15.06 – Mediateka - Biblioteka Miejska w Wieliczce (plac prof. Mieczysława Skulimowskiego 3, Wieliczka)
Liczba książek jest ograniczona a przygotowane przez nas tytuły możecie zabrać bezpłatnie do domu. Po przeczytaniu to Wy decydujecie o ich dalszym losie. Książka może trafić do waszej domowej biblioteczki albo możecie ją podać dalej.
Pamiętajcie, że w ciągu całego roku funkcjonują w Wieliczce „Punkty Wędrujących Książek”. To do nich dostarczamy dla Was bezpłatne książki przez cały rok! Budki z książkami możecie znaleźć przy placu zabaw w Parku Adama Mickiewicza, w Rowerowym Miasteczku Ruchu Drogowego przy ulicy Jedynaka, w Parku "Stok pod Baranem" oraz na Trakcie Solnym. Znalezione tam tytuły możecie poczytać „na miejscu”, zabrać do domu i zatrzymać albo podać dalej. Do budek można przynosić książki, którymi chcecie się podzielić, by nadać im drugie życie.
Razem dajmy książkom drugie życie!