„Poznaj siebie”. Warsztaty rozwoju osobistego. Cz. 5

Po wakacyjnej przerwie w dniu 20 września 2023 r. o godz. 17:30 Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejne zajęcia w cyklu „Poznaj Siebie” - warsztaty rozwoju osobistego.
Wrześniowe warsztaty zatytułowane „Sztuka autoprezentacji” wprowadzą uczestników w tajniki prezentacji własnej osoby. Poprowadzi je Dorota Hetmańczyk-Żuchalska -  coach kariery, trenerka wspierająca osoby będące na ścieżce zmiany zawodowej i osobistej.  Pasjonatka aktywnego stylu życia,  instruktorka jogi i miłośniczka nordic walking, autorka licznych warsztatów rozwojowych dla kobiet i seniorów w ramach Uniwersytetu III wieku.     W dzisiejszych czasach z autoprezentacją mamy styczność niemalże we wszystkich okolicznościach życiowych, zaczynając od prywatnych, a kończąc na zawodowych. Autoprezentacja to sposób w jaki komunikujemy siebie werbalnie oraz niewerbalnie na zewnątrz, a także jak jesteśmy odbierani przez innych. Jest to więc swego rodzaju własny opis siebie samego przedstawiony innym osobom. Okazuje się, że umiejętność autoprezentacji jest kluczem do realizacji najważniejszych celów i udanego życia - zarówno osobistego, jak i zawodowego. Podczas zajęć poznamy techniki skutecznej autoprezentacji, dowiemy się jak mówić o sobie w sposób atrakcyjny, jak być zauważonym przez rozmówcę oraz jak mieć wpływ na to co chcę aby on usłyszał o mnie.
Ilość miejsc ograniczona, informacje i zapisy:
Wypożyczalnia Główna – tel.: 12 385 88 11 e-mail: wypozyczalnia@biblioteka.wieliczka.eu

Autor: Katarzyna Ścibor