THE BEST OF ZABAWA 2023

W roku 2023 w filii bibliotecznej w Zabawie odbyło się wiele ciekawych spotkań i wydarzeń....

FERIE
Na dzieci czekały zimowe wyklejanki, wspólne czytanie i granie w planszówki, a także malowanie akrylowymi farbami materiałowych toreb na zakupy.

PALMY WIELKANOCNE
W piątek, na trzy dni przed Niedzielą Palmową dzieci wykonały palmy wielkanocne.
Z wcześniej przygotowanych pociętych pasków krepiny zostały wykonane różyczki, stokrotki do których dołączono zielony bukszpan. Następnie mocowano je wokół gałązek, owijano zieloną krepiną i w ten sposób powstawały palmy.

MAJ - ŚWIĘTO FILII i JUBILEUSZ 50-LECIA
W maju filia w Zabawie świętowała jubileusz 50-lecia istnienia.
Odbyły się liczne warsztaty i spotkania dla czytelników, lekcje bibliote

SPOTKANIA W ŻŁOBKU
Wizyty w żłobku to częste odwiedziny z książeczkami dla dzieci i czytanie wierszyków lub opowieści przeznaczonych dla malutkich dzieci.

LEKCJE BIBLIOTECZNE DLA SZKOŁY
W ramach Tygodnia Bibliotek w środę 10 maja w szkole filialnej w Sułkowie dzieci uczestniczyły w spotkaniu z pisarzem panem Jerzym Grzeszczukiem. Dzieci posłuchały opowieści o tym, jak zostać pisarzem, jak powstaje książka a następnie poznały Koguta Niekurkę oraz inne zwierzęta, bohaterów książek autorstwa Jerzego Grzeszczuka, zadawały pytania i aktywnie uczestniczyły w spotkaniu.

Zapraszamy do biblioteki w 2024 roku

Autor: Iwona Tynor