Wakacje w bibliotece w Raciborsku

Biblioteka w Raciborsku zaprasza na zajęcia wakacyjne dla dzieci. Gwarantujemy miłą atmosferę oraz twórcze i kreatywne spędzanie wolnego czasu.

09.07.2024, 13.00 wtorek
„Okruchy wdzięczności” - zajęcia plastyczne, podczas których będziemy malować kamyczki, drewienka i muszle pisakami akrylowymi, zmieniając zwykłe naturalne znaleziska w małe dzieła sztuki.

11.07.2024, 13.00 czwartek
„Mini książka - sekretnik” – na zajęciach, przy użyciu kolorowych karteczek, małych kolorowanek, naklejek i innych materiałów – dzieci będą tworzyć mini książeczki, notatniki, które można mieć zawsze przy sobie aby zapisywać np.: wakacyjne historie.

16.07.2024, 13.00 wtorek
„Makramowe drzewka” – zajęcia na których uczestnicy zapoznają się z techniką makramy czyli wiązania węzłów. Ze sznurka i drewnianych kółek powstaną makramowe drzewka

18.07.2024, 13.00 czwartek
„Wakacyjna biżuteria” – uczestnicy zajęć, z wykorzystaniem kolorowych tasiemek, koralików, muszelek, piórek, patyczków i innych naturalnych materiałów wykonają wakacyjną biżuterię: bransoletki i wisiorki.

Na zajęcia obowiązują zapisy:
osobiście w fili w Raciborsku
tel.512920033
raciborsko@biblioteka.wieliczka.eu
Małe dzieci zapraszamy z opiekunami.

Autor: Bernadeta Leśniowska-Gustyn