Relaksujące warsztaty filcowania na mokro w ramach Tygodnia Bibliotek

We wtorek 7 maja o godzinie 16:00 biblioteka na osiedlu Krzyszkowice zaprasza na relaksujące warsztaty filcowania na mokro.
Warsztaty odbywają się w ramach Tygodnia Bibliotek, którego tegorocznym hasłem jest „Biblioteka -  miejsce na czasie”. Filcowanie na mokro to technika rękodzielnicza, która oprócz swoich artystycznych walorów, pozwalających na tworzenie pięknych dzieł, ma jeszcze jedną wielką zaletę – jest bardzo relaksująca. Proces filcowania pomaga w oderwaniu się od codzienności, jest dobrym sposobem na odpoczynek i łagodzenie skutków stresu, praca z kolorową wełną działa uspokajająco, a gotowa własnoręcznie ufilcowana praca daje poczucie satysfakcji.
Warsztaty są bezpłatne, jednakże liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy – telefonicznie 12 2882554 lub mailowo krzyszkowice@biblioteka.wieliczka.eu

Autor: Małgorzata Płoszaj