Czwartkowe spotkanie z pasją w Krzyszkowicach

Kwietniowy projekt „30 dni dookoła filii w Krzyszkowicach” zakończyło czwartkowe spotkanie z pasją. Tym razem gościem spotkania były „Twórcze Czwartki”. Przez cały dzień można było oglądać prace wykonane przez instruktorów i uczestników rękodzielniczych spotkań. Popołudniu od godziny 17:00 na Sali widowiskowej Domu Ludowego odbyły się otwarte warsztaty, w których mogli wziąć udział czytelnicy odwiedzający bibliotekę. Był to czas twórczej pracy oraz okazja do rozmowy i poznania bliżej rękodzielniczek i ich pasji tworzenia. Pani Bożena Nowak założycielka grupy  od lat angażuje się także w działalność biblioteki poprzez prowadzenie warsztatów artystycznych. Bardzo dziękujemy „Twórczym Czwartkom” za spotkanie i opowieść o pasji.
Autor: Małgorzata Płoszaj