Kreatywne ferie w bibliotece na os. Kościuszki

Tegoroczne ferie w bibliotece na os. Kościuszki upłynęly pod znakiem kreatywności i nowych technologii.

Po raz kolejny największy entuzjazm wzbudzily zajęcia z druku dlugopisami 3D podczas których powstało wiele pięknych projektów. Wprawieni uczestnicy podejmowali się coraz bardziej wymagających zadań. Stworzyli m. in. wieżę Eiffela, girlandy z kwiatów czy pełnowymiarowego żółwia.
Cykl warsztatów zamknęło spotkanie “Sztuka w bibliotece” podczas którego dzieci dowiedzialy się czym jest postimpresjonizm oraz technika pointylizmu, a także co z tym wszystkim ma wspolnego teoria kolorów i mieszanie barw. Podczas zajęć same spróbowały naśladować wielkich mistrzów malując obrazy z większych i mniejszych kropek.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne zajęcia w bibliotece na os. Kościuszki.

Autor: Elżbieta Kudła

719654