Dodatki do żywności okiem chemika

16 września o godz. 12:30 zapraszamy seniorów na kolejne spotkanie w ramach cyklu  POŁUDNIE ROZMAITOŚCI. Dr hab. Elżbieta Szostak zaprezentuje temat: Dodatki do żywności okiem chemika.

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce oraz Klub Aktywnego Seniora zapraszają na kolejne spotkanie w ramach cyklu  POŁUDNIE ROZMAITOŚCI. Spotkanie odbędzie się 16 września o godz. 12:30 w Wielickiej Mediatece/ sali konferencyjnej. Temat: Dodatki do żywności okiem chemika zaprezentuje dr hab. Elżbieta Szostak z Wydziału chemii UJ.

Przypominamy, że POŁUDNIE ROZMAITOŚCI to poniedziałkowe spotkania z poezją, literaturą, sztuką, muzyką, podróżą, zdrowiem lub spotkania z innymi ciekawymi ludźmi. Projekt daje seniorom możliwość uczestniczenia w szeroko rozumianej kulturze, pozwala zdobyć wiedzę i rozwijać zainteresowania i przede wszystkim, daje przestrzeń do zagospodarowania i spędzenia ze sobą wolnego czasu. Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu o godz. 12:30 w sali konferencyjnej Wielickiej Mediateki.
Wstęp wolny. Zapraszamy.

Autor: Małgorzata Ślusarek