Kto to powiedział? - Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai - wystawa w Bibliotece Młodych

Wszyscy, którzy chcieliby poznać bohaterów znanej i cenionej na całym świecie serii książek "Biuro Detektywistyczne Lassago i Mai" zapraszamy do Biblioteki Młodych w godzinach otwarcia.

Przy tej okazji zachęcamy wszystkich miłośników do wspólnej zabawy - Kto to powiedział? Rozszyfruj, który z bohaterów wypowiedział podane słowa? Dla tych, którzy znają naszych bohaterów i tajemnicze miasteczko Valleby to niezła gratka znów poczuć urok i klimat kryminalnych historii i zagadkowych zdarzeń. Z kolei Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać Lassego i Mai niech nie zwlekają. Czym prędzej zapraszamy do naszej biblioteki. Karta pracy do odebrania u dyżurującego bibliotekarza.

Czekamy na Was!

Autor: Ewelina Sokół