Rodzinny Turniej Carcassonne i majowy wieczór z planszówkami

Już 26 maja po raz kolejny zapraszamy na wieczór z planszówkami do wielickiej biblioteki. Gramy w godzinach 17.00 – 21.00. Turniej rozpoczynamy o godz. 18.00.

W ten wyjątkowy piątek zapraszamy Was rodzinnie i zachęcamy do wzięcia udziału w Rodzinnym Turnieju Carcassonne – gry, która cieszy się niesłabnącą popularnością od wielu lat! Na zwycięzców czekać będą świetne planszówkowe nagrody ufundowane przez MBM w Wieliczce. Wierzymy, że w Wieliczce i okolicach jest już wie lu mistrzów gotowych do zmierzenia się z innymi graczami. W Turnieju może wziąć udział każda osoba powyżej 7 roku życia. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem (regulamin poniżej).
.
Zapisy do udziału w Turnieju:
- e-mail: mlodziez@biblioteka.wieliczka.eu
- tel.: 12 385 88 10 wew. 508
- osobiście w Dziale dla Dzieci i Młodzieży wielickiej biblioteki

Ponadto do Waszej dyspozycji, jak zawsze trafi całe mnóstwo gier z naszych zbiorów. Na Wieczór planszówek - dla każdego bez wyjątków - WSTĘP WOLNY

Partnerem wydarzenia jest Centrum Gier Bard.

Serdecznie zapraszamy!

Autor: Katarzyna Piątek