Wieczory planszówek w wielickiej bibliotece

W wielickiej bibliotece w gry gramy już od przeszło ośmiu lat i nie mamy dość. Kolejny rok – kolejne gry do wypróbowania. Pierwsze spotkanie odbędzie się 27 stycznia (piątek). Zapraszamy!

Niektórzy pewnie już wiedzą, że z nowym rokiem do zbiorów bibliotecznych włączyliśmy prawie 40 nowych tytułów. Bardzo cieszy nas fakt, że wraz z rosnącą liczbą gier do wypożyczenia w naszej bibliotece, rośnie także grono ich fanów. Jeżeli chcecie rzucić okiem co mamy nowego, wypróbować gry lub się poradzić, to najbliższa okazja nadarzy się na pierwszym w tym roku Wieczorze planszówek, który odbędzie się już 27 stycznia w godz. 17.00 – 21.00 w holu górnym Wielickiej Mediateki.
Przy większości gier liczy się również dobre towarzystwo, dlatego zabierzcie rodzinę, przyjaciół, znajomych i przybywajcie! Jeżeli nie macie z kim grać, nic nie szkodzi – towarzystwo na pewno się znajdzie. Czeka na Was całe mnóstwo gier różnego rodzaju dla dzieci, młodzieży i dorosłych graczy. Jeżeli jakiś tytuł Wam się spodoba, będzie także możliwość wypożyczenia go od razu do domu na swoją kartę biblioteczną.
Wieczory planszówek odbywać się będą w ostatnie piątki miesiąca, w przypadku zmian, będziemy o tym informować.
Serdecznie zapraszamy!
Autor: Katarzyna Piątek