Biblioteczne spotkania ze skarpetkami i owieczką
Treść
Podczas wizyty w bibliotece na os. Kościuszki przedszkolaki przeniosły się do świata wyobraźni i dobrej zabawy.
Dzieci z zaciekawieniem śledziły losy bohaterów, którzy przeżywali niezwykłe przygody, a także aktywnie uczestniczyły w zabawach z interaktywną książką. „Misie” i „Żabki” chętnie odpowiadały na pytania dotyczące wysłuchanej historii i dzieliły się swoimi spostrzeżeniami. Spotkania w bibliotece sprawiły przedszkolakom wiele radości i pokazały, że czytanie może być zarówno ciekawe, jak i pełne zabawy.
Autor: Monika Kupińska