Królewski Bal w Solnym Mieście

W piątek, 2 lutego w Solnym Mieście w Wieliczce odbył się po raz ósmy Królewski Bal A.D. 2024 pod patronatem Artura Kozioła, Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka.

Tradycyjnie Bal rozpoczął się wspólnym polonezem, który poprowadził Zespół Regionalny Mietniowiacy. Następnie do wspólnego poloneza zaproszeni zostali wszyscy przybyli goście.

Uczestnikom balu do zabawy przygrywał zespół Blue Transfer. Zabawa była wspaniała, nie brakowało strojów balowych i szampańskiego nastroju.

Organizatorem wydarzenia było Miasto i Gmina Wieliczka we współpracy z Mediateką -Biblioteką Miejską w Wieliczce, Solnym Miastem oraz Wielickim Centrum Kultury. Wszystkim składamy serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu wydarzenia.

Autor: Małgorzata Ślusarek