NaOpak

4 października o godz. 16:30 w filii bibliotecznej w Śledziejowicach odbędzie się kolejne spotkanie klubu czytelniczego „NaOpak”

NaOpak

W miniony wtorek w filii bibliotecznej w Śledziejowicach odbyło się pierwsze powakacyjne spotkanie klubu czytelniczego.

Jesienna ramówka filii w Śledziejowicach

Co dobre szybko się kończy... Lipiec, sierpień to czas odpoczynku dla każdego. Odpoczynku od szkoły, od pracy od codzienności. Przez cały rok czekamy na te upragnione miesiące żeby się zresetować, poświęcić czas dzieciom, rodzinie, przyjaciołom, żeby spełniać swoje marzenia, zregenerować siły, poszukać inspiracji. Wakacje dla niektórych z nas to okres na nadrobienie zaległych lektur, sięgnięcie po nowości czytelnicze i zrobienie listy książek do przeczytania, obejrzenie filmów na których premierę zabrakło nam czasu, pójście na koncert czy do teatru. W codziennym wirze pracy i obowiązków nie zawsze mamy na to czas.