Przejdź do treści
Przejdź do stopki
Przejdź do Wydarzeń

Menu

Pracownicy

Treść

Dyrekcja

Agata Czarnota-Bajorek - Dyrektor Mediateki-Biblioteki Miejskiej w Wieliczce


Piotr Sionko p.o.  Dyrektor -  Mediateki-Biblioteki Miejskiej w Wieliczce
Telefon: 12 385 88 10 wew. 506
E-mail:  biblioteka@biblioteka.wieliczka.eu   psionko@biblioteka.wieliczka.eu

 

Wypożyczalnia Główna

Telefon: 12 385 88 10 wew. 521
               12 385 88 11
E-mail:  wypozyczalnia@biblioteka.wieliczka.eu
 

Agnieszka Batko - kierownik
Email: abatko@biblioteka.wieliczka.eu


Paulina Lisowska
Email: plisowska@biblioteka.wieliczka.eu
 

Katarzyna Ścibor
E-mail:  kscibor@biblioteka.wieliczka.eu
 

Karol Zastawny
E-mail:  kzastawny@biblioteka.wieliczka.eu
 


Dział Dzieci i Młodzieży

Telefon: 12 385 88 10 wew. 52
              12 385 88 12
E-mail:  dzialdzieciecy@biblioteka.wieliczka.eu
 

Paulina Wandas - kierownik 
E-mail:  pwandas@biblioteka.wieliczka.eu
 

Magdalena Piwowarczyk
E-mail:  mpiwowarczyk@biblioteka.wieliczka.eu
 

Karolina Widuch
E-mail:  kwiduch@biblioteka.wieliczka.eu
 


Dział Regionalny

Telefon: 12 385 88 10 wew. 509
              12 385 88 13
E-mail: dzialregionalny@biblioteka.wieliczka.eu
 

Edyta Frączek
E-mail: efraczek@biblioteka.wieliczka.eu
 


Biblioteka na os. Kościuszki

Kazimiera Nowotarska
Telefon: 512 920 411
E-mail:  kosciuszki@biblioteka.wieliczka.eu
 


Biblioteka na os. Krzyszkowice

Karina Bednarska-Markot
Telefon: 12 288 25 54
E-mail:  krzyszkowice@biblioteka.wieliczka.eu
 


Biblioteka w Chorągwicy

Dorota Grochal
Telefon: 512 920 299
E-mail:  choragwica@biblioteka.wieliczka.eu
 


Biblioteka w Koźmicach Wielkich

Dorota Grochal
Telefon: 12 250 15 32
E-mail:  kozmicew@biblioteka.wieliczka.eu
 


Biblioteka w Raciborsku

Justyna Turchan
Telefon: 512 920 033
E-mail:  raciborsko@biblioteka.wieliczka.eu
 


Biblioteka w Śledziejowicach

Dagmara Kopff
Telefon: 501 813 002
E-mail:  sledziejowice@biblioteka.wieliczka.eu
 


Biblioteka w Węgrzcach Wielkich

Ewelina Sokół
Telefon: 12 251 14 64
E-mail:  wegrzcew@biblioteka.wieliczka.eu
 


Biblioteka w Zabawie

Iwona Tynor
Telefon: 12 288 23 22
E-mail:  zabawa@biblioteka.wieliczka.eu
 


Dział Instrukcyjno-Metodyczny

Małgorzata Ślusarek - kierownik 
Telefon: 12 385 88 10 wew. 507
               12 385 88 14
E-mail:  dzialmetodyczny@biblioteka.wieliczka.eu
 


Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów

Telefon: 12 385 88 10 wew. 508
E-mail: gromadzenie@biblioteka.wieliczka.eu
 

Jadwiga Chudoba - kierownik 
E-mail: jchudoba@biblioteka.wieliczka.eu
 

Agnieszka Gruszczelak - z-ca kierownika 
E-mail: agruszczelak@biblioteka.wieliczka.eu
 

Magdalena Magryta-Nowak 
E-mail: mmagryta@biblioteka.wieliczka.eu 
 

Katarzyna Piątek
E-mail: mlodziez@biblioteka.wieliczka.eu
 


Administracja

Karolina Szydlik-Kołos
Telefon: 12 385 88 10
E-mail: biblioteka@biblioteka.wieliczka.eu   kszydlik@biblioteka.wieliczka.eu
 


Księgowość

Beata Wrona - Główna Księgowa
Telefon: 12 385 88 14
E-mail: dzialksiegowosci@biblioteka.wieliczka.eu
 


Instektor Danych Osobowych

Agnieszka Batko 
E-mail: iod@biblioteka.wieliczka.eu

 


Koordynator ds. dostępności

Magdalena Magryta-Nowak 
E-mail: bezbarier@biblioteka.wieliczka.eu 

 

64428