Misiolandia w bibliotece

Miękki, puchaty i taki z łatką. Duży i mały. Biały, brązowy i kolorowy. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.

Zimowe cudeńka

Biblioteka w Koźmicach Wielkich zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia przedświąteczne. Spotkania będą się odbywały w e wtorki w godzinach 15:00 – 16:00.

Historia na wesoło!

Dlaczego zamki miały fosy, a król nosił koronę? Czy wikingowie odkryli Amerykę? Jak leczono dziury w brzuchu? Na te inne pytania próbowaliśmy sobie odpowiedzieć na spotkaniu o historii na wesoło.

Mówić, ufać, czuć

Każdy zapewne ma książki, które do niego „przemawiają”. Proponujemy pozycje polecane do pracy z dziećmi młodszymi i nie tylko, które będą fajna bazą do dłuuugich rozmów o trudnych tematach.