Ferie w bibliotece w Krzyszkowicach

Biblioteka na osiedlu Krzyszkowice, jak co roku zaprasza dzieci na zajęcia w czasie ferii. Zajęcia będą odbywać się we wtorki i czwartki w godzinach od 12:30 do 14:00 w bibliotece.

Na wszystkie spotkania obowiązują zapisy, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapisy przyjmowane są drogą mailową krzyszkowice@biblioteka.wieliczka.eu lub telefonicznie 12 2882554.

W programie twórcze, zajęcia plastyczne uczące kreatywnego, nieszablonowego myślenia i wykorzystania materiałów w niekonwencjonalny sposób.
13.02  „Nowe życie płyt CD” – podczas zajęć zamienimy stare płyty CD na dekoracyjne przedmioty użytkowe.
15.02. „Stojaki na zdjęcia” – z ozdabianych własnoręcznie kamyków i drucika stworzymy stojaki na zdjęcia lub notatki
20.02. „Obrazki w trójwymiarze” – z materiałów recyklingowych  wykonamy przestrzenne ilustracje.
22.02. „Drugie życie starych książek” – puścimy wodze fantazji tworząc ozdoby i elementy dekoracyjne wykorzystując stare książki i gazety.

Zajęcia plastyczne to twórczo spędzony czas, do zobaczenia!

Autor: Małgorzata Płoszaj