Jesienna ramówka filii w Śledziejowicach

Tak też jest z naszą filią biblioteczną w Śledziejowicach. Czas wakacji był dla nas odpoczynkiem, ładowaniem baterii na okres jesienno – zimowy, który nieuchronnie się zbliża. Co dobre szybko się kończy. Wakacje już prawie za nami dlatego najwyższy czas zapoznać się z naszą ofertą na nadchodzące miesiące. Oj będzie się działo. Z przyjemnością będziemy kontynuować dotychczasowe spotkania w ramach Klubu Czytelniczego NaOpak gdzie edziemy dyskutować o książkach ale też o życiu codziennym, czasami przegryziemy jakieś ciasteczko, napijemy się kawy oraz Warsztaty Czasu Wolnego, na których będziemy szlifować nasze zdolności plastyczne i manulane. Wykonamy obrazki techniką malowania mandali, zrobimy przepiękne ozdoby choinkowe, obrazy metodą qullingu i wiele innych ciekawych prac. Poniżej znajdziecie harmonogram spotkań. Dodatkowo ruszamy z nową akcją „Książka w ciemno”, która będzie trwała w ostatnim tygodniu każdego miesiąca. Na czym będzie polegać? To wypożyczanie z przymrużeniem oka. Zabieracie do domu książkę nie znając ani autora ani tytułu. Szczegółów szukajcie już niebawem na stronie internetowej. A może w tym roku naszą bibliotekę odwiedzi Święty Mikołaj ? Kto wie? Bądźcie czujni. Dodatkowo zapraszamy do współpracy pobliskie Szkoły i Przedszkola na realizację lekcji bibliotecznych oraz spotkań edukacyjno – literackich. Czekamy na Was z niecierpliwością.

Harmonogram:

Klub czytelniczy NaOpak
6 września godz. 16:30
4 października godz. 16:30
8 listopada godz. 16:30
13 grudnia godz. 16:30

Warsztaty Czasu Wolnego
22 września godz. 17:00
20 października godz. 17:00
24 listopad godz. 17:00
22 grudnia godz. 17:00

Książka w ciemno