Wakacje w bibliotece w Raciborsku

Świadectwa odebrane- wakacje czas zacząć! Biblioteka w Raciborsku zaprasza dzieci w wieku 6- 11 lat na zajęcia wakacyjne. Spotkania będą odbywały się we wtorki i w czwartki w godzinach 15:00-16:00.
Ze względu na obostrzenia ilość miejsc jest ograniczona i obowiązują zapisy- mailowo(raciborsko@biblioteka.wieliczka.eu) lub telefonicznie(512-920-033).

A w programie:
13.07 WAKACYJNE POTYCZKI PLANSZOWE
Wspólnie zagramy w Wasze ulubione planszówki.
15.07 BAŚNIE Z RÓŻNYCH STRON ŚWIATA- TEATRZYK KAMISHIBAI
Skoro biblioteka to muszą być książki- w tym przypadku baśnie i bajki z różnych zakątków naszego globu. Poznamy baśni znane i mniej znane a na koniec dzieci obejrzą wybraną baśń w formie teatrzyku Kamishibai.
20.07 ROBOWAKCJE
Do filii w Raciborsku zagoszczą spragnione zabawy roboty:)
Dzieci będą miały okazję pobawić się z nimi i przy okazji poznać podstawy programowania.
22.07 PORZUĆ PĘDZEL CZYLI MALOWANIE CZYM POPADNIE
Kto powiedział, że malować trzeba pędzlem? Możemy wykorzystać do tego w zasadzie wszystko a ogranicza nas jedynie wyobraźnia:) Dzieci używając farb i wszystkiego poza pędzlem namalują obrazki związane z latem i wakacjami.

Przed zajęciami opiekun dorosły zobowiązany jest wypełnić ankietę o stanie zdrowia uczestnika.

Autor: Justyna Turchan