Biblioteczne animacje w czasie XV Dni Krzyszkowic

Dobrej zabawie deszcz nie przeszkadza. Tak było podczas XV Dni Krzyszkowic. Najmłodsi chętnie brali udział w towarzyszących XV Biegom Krzyszkowickim animacjach prowadzonych przez filię biblioteczną w Krzyszkowicach.

Dni Krzyszkowic to także okazja do spotkania z najmłodszymi czytelnikami. Stoisko biblioteczne cieszyło się zainteresowaniem miłośników balonikowych zwierzątek, mieczy i dmuchanych bransoletek.
Stęsknionym za naszym księgozbiorem przypadły do gustu zakładki origami. Dzieci chętnie składały i ozdabiały żabki, biedronki, pieski, myszki, świnki a nawet książkowe potworki, które z pewnością przydadzą się podczas jesiennych wieczorów z lekturą.
Kto chciał, mógł malować wielką kolorowankę, a zmęczeni bieganiem relaksowali się przy zabawie piaskiem kinetycznym.
Było wesoło, bo naszym małym czytelnikom nie brakuje fantazji ani humoru!
Wszystkim dziękujemy za miłą zabawę i zapraszamy po jesienne lektury.

Autor: Małgorzata Płoszaj