O Afryce Południowej w Poniedziałkowym Klubie Seniora

Na kolejnym spotkaniu z panią Marią seniorzy mogli wysłuchać dalszej części opowieści o Afryce Południowej. A jest to fascynujący kraj, zachwycający bogactwem fauny i flory, pięknem piaszczystych plaż, nowoczesnymi metropoliami i kolonialną architekturą.
Pokazała dwa oblicza kraju – przepych i biedę, wspaniałe pałace, kasyna i slumsy bez wody i kanalizacji oraz nakreśliła sytuację ludzi białych i czarnych. Jednak główną część spotkania poświęciła przyrodzie, kulturze i religii oraz miejscach, które odwiedziła w tym niezwykłym zakątku świata. Dziękujemy pani Mario za wspaniałą opowieść okraszoną pięknymi zdjęciami.

W okresie wakacji zapraszamy wszystkich seniorów do Wakacyjnego Klubu Seniora. Czekają na Was wycieczki po Krakowie oraz ognisko integracyjne w Czasławiu. Szczegóły już wkrótce.

Zapraszamy!

Autor: Małgorzata Ślusarek